Üyelik Sözleşmesi

Madde 1 - Foruma üye olduğunuz anda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Madde 2 - Forumlarımızda, herhangi bir konuda dil, din, ırk ayrımı yapmak. Dolaylı olarak İsim, kurum ve kuruluşlara hakaret etmek yasaktır.

Madde 3 - Forumlarımızda, Kişileri rahatsız edici, toplum ahlak kurallarına aykırı yazılar yazmak, küfür etmek ve asılsız ithamlarda bulunmak yasaktır.

Madde 4 - Kenan İmirzalıoğlu web sitesi www.kenanimirzalioglu.net 'dir. Bu site Kenan İmirzalıoğlu'nın tek resmi Fan sitesidir.

Madde 5 - Web sitemiz forumlarından veya anasayfasından, bir başka sitede kullanılmak üzere kaynak gösterilmeksizin alıntı yapmak yasaktır. Özellikle forumdaki "Fotoğraf, Video veya Konser kritik" içeriğinin kopyalandığı gözlenirse, kopyalayan üyenin üyeliği yasaklanır.

Madde 6 - Forumlarımızda, Kenan İmirzalıoğlu'nın özel hayatı hakkında küçük düşürücü yazılar yazmak yasaktır.

Madde 7 - Forum'a yazı eklerken, yazılarınızın İRC diliyle değil, Türkçe kurallarına uygun olarak eklenmiş olması gerekmektedir. Alfabemizde bulunmayan "q, x, w" gibi harflerin "k, v" gibi harfler yerine kullanılması yasaktır.

Madde 8 - "Bende izledim", "Tamamen katılıyorum", "+1" türü hiçbir değeri olmayan, sırf mesaj sayısını arttırmaya yönelik mesajlar yazmak yasaktır.

Madde 9 - Beğenmediğiniz, içeriğini yeterli bulmadığınız forumlarla dalga geçmek, üyeyi küçük düşürücü yorumlarda bulunmak yasaktır. İçeriğinden rahatsız olduğunuz forumları "Yöneticiye Rapor Et" linkine tıklayarak forum yönetimine iletme hakkınız bulunmaktadır.

Madde 10 - Özel mesaj yoluyla üyelerin kişisel bilgilerini istemek ve rahatsız etmek yasaktır.

Madde 11 - Neden olursa olsun, Forum üyelerine hakaret eden üyeler uyarılır, uyarılar dikkate alınmazsa siteye girişi yasaklanır. Siteye girişinin yasaklanmasının ardından, yönetim veya üyeye olan hakaretlerini sürdüren üyelerin Ip adresler ve loglar TCK'nın 480. ve 482. maddelerine dayanarak savcılığa verilebilir.

Madde 12 - Yerli ve Yabancı müzik bölümünde sanatçılarla ilgili asılsız haberler yazmak, sevmediğiniz müzisyenlere küçük düşürücü yorumlar yapmak yasaktır. Beğeninizi ölçülü bir şekilde dile getirebileceğiniz gibi, eleştirilerinizi de bu ölçüde yazabilirsiniz.

Madde 13 - Site içerisinde her türlü sitenin reklamını "izinsiz" yapmak kesinlikle yasaktır.

Madde 14 - Sitedeki görevliler, forumun düzenini sağlamakla yükümlü olduklarından, mesajlarınızın içeriğini silebilme yetkisine sahiptirler. Bu konuda şikayetçi olduğunuz üyelere hakaret etmek veya saldırmak yerine adminlere şikayet etmeniz rica edilmektedir. Bu ricaya uyulmaması sonucunda üyeliğiniz yasaklanır, bu kuralımız esnekliği en az olan kuraldır.

Madde 15 - Tüm üyelere yazma hakkı verilmiş olup, mesajları düzenleme yetkisi forum yönetimine aittir. Site içerisindeki yazıların yasal sorumlusu yazarın kendisidir.sayaç